Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej.

lek. med. Aleksandra Neffe Kuzka 
medycyna estetyczna dla każdego 
medycyna rodzinna 

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjna metoda pozwalająca na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Modelujemy w ten sposób sylwetkę u osób z niewielkim miejscowym nadmiarem tłuszczu, np. w okolicy brzucha, ud, podbródka.

Na czym polega zabieg?

Komórki tłuszczowe są likwidowane poprzez podanie kilku zastrzyków z substancji, która doprowadza do ich rozpadu. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji. Możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego. Po podaniu preparatu może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie w miejscu podania lub zasinienie po nakłuciu igłą. Pacjent może też odczuwać delikatny ból lub świąd skóry. Jest to związane z zachodzącą reakcją zapalną i może utrzymywać się przez kilka dni po zabiegu. Dolegliwości te nie wyłączają pacjenta z codziennych aktywności. Zabieg trwa około 30 min. Zalecane jest wykonanie serii 3 zabiegów (1 co ok. 4 tyg. ).

Dla kogo ?

Lipoliza iniekcyjna może być zastosowana w okolicy: – fałdów tłuszczu na brzuchu
– podbródka
– bioder

– fałdów na plecach (poniżej żeber)

Przeciwwskazania

– ciąża/ laktacja
– choroby nerek i wątroby
– cukrzyca
– zaburzenia krzepliwości krwi lub stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Efekty po zabiegu są długotrwałe i pojawiają się już nawet po kilku dniach po zabiegu. Najbardziej widoczne są po 2-3 seriach. Możemy spodziewać się utraty kilku centymetrów w obwodzie brzucha lub bioder.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dopytać o inne interesujące Cię okolice, gdzie chciałabyś/ chciałbyś mieć wykonany zabieg lub ustalić jaka metoda usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej byłaby dla Ciebie najlepsza – zapraszam do kontaktu!

Umów się na bezpłatną konsultację.

Zapraszam do konsultacji i rezerwacji wizyty poprzez formularz na stronie