Jak przygotować skórę przed weselem ?

lek. med. Aleksandra Neffe Kuzka 
medycyna estetyczna dla każdego 
medycyna rodzinna 

Czerwiec, lipiec, sierpień to czas w roku kiedy organizowanych jest najwięcej weselnych imprez. Jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia tak, aby czuć się i wyglądać dobrze? 

Najlepiej, jeśli zaplanujesz konsultację w gabinecie medycyny estetycznej około 3-6 miesięcy przed planowanym ślubem. Można wtedy rozłożyć zabiegi w czasie i dać skórze czas na regenerację i powolną odbudowę. 

W zależności od konkretnego problemu zostaną dobrane odpowiednie preparaty do mezoterapii i/ lub peelingi. Skóra stanie się bardziej jednolita, nawilżona i elastyczna. Nabierze świeżego wyglądu i blasku. 

Po serii zabiegów zwykle proponuję zastanowić się czy jest coś jeszcze co chciałabyś skorygować, wyeksponować, poprawić. 

Możesz zdecydować się na ostrzyknięcie botoksem okolicy czoła tak, żeby pozbyć się zmarszczek poziomych i lwiej bruzdy (między brwiami)oraz jednocześnie „otworzyć” oko poprzez delikatne uniesienie brwi. 

Piękny efekt odmłodzenia twarzy i nadania jej weselszego wyglądu daje wypełnienie kwasem hialuronowym okolicy bruzd nosowo- wargowych i opadających kącików ust. 

Niektóre Panie decydują się na delikatne nawilżenie ust specjalnie przeznaczonym do tego celu preparatem. Zabieg ten poprawia również kolor oraz kontur ust. 

Całości dopełni nowość w moim gabinecie: maseczka ze złotem, którą proponuję wykonać tuż przed imprezą. 

UDANEJ ZABAWY!!!

Zapraszam do konsultacji i rezerwacji wizyty poprzez formularz na stronie